Натин ВУКОВАЦ

Једна од ВУКОВАЦА школске 1978/79.г. била је ИРЕНА КУКОЉ 8/4, рођена у Шапцу 1964.г. Учитељица јој је била ДАНИЦА ПЕТРОВИЋ, а у 4. разреду учитељ МИЛУН МИЛОСАВЉЕВИЋ. Разредни старешина је био ДРАГАН СТАНОЈЕВИЋ – наставник српског језика. Завршила је у Шапцу медицинску школу – смер санитарни техничар и Стоматолошки факултет у Београду. Професионалну каријеру започела је у Осечини и у селу Каменици код Ваљева. Завршила је и специјалистичке студије из ортопедије вилица. Лиценцирани је доктор антиагеинг медицине за хијалурон филере, ботокс и мезотерапију. Са својим радовима активна је учесница великог броја стоматолошких конгреса у земљи и иностранству. Живи у Ваљеву и начелница је стоматолошке службе Дома здравља у Ваљеву.

ПОНОС НАШЕ ШКОЛЕ!!!

natin vukovac