Реновирање школе у Дреновцу

У издвојеном одељењу ОШ „Ната Јеличић“ у Дреновцу почели су радови на другој фази пројекта санације објекта и повећања енергетске ефикасности.

У овој фази поставиће се изолација објекта, биће урађена фасада и део столарских радова (улазна врата и прозори у делу мокрог чвора). По завршетку ове фазе требало би да заиста добијемо изузетно леп објекат, потпуно функционалан и урађен по свим стандардима енергетске ефикасности.

Треба напоменути да су у току и радови на спуштању плафона и кречењу комплетног спрата школе. Стигла је и опрема за постављање рачунарске „Амрес“ мреже у школи, тако да ће убудуће наставници и ученици користити брз и стабилан интернет у објекту и школском дворишту.

Као и до сада све капиталне радове реализујемо из буџета Града Шапца,  уз константну подршку свих градских институција!