Почетна » Такмичења

Такмичења

Резултати наших ученика остварени на такмичењима

РЕПУБЛИЧКО  ТАКМИЧЕЊЕ

Крос РТС-а

Павле Јевтић 3/3 – 2. место

ОКРУЖНО  ТАКМИЧЕЊЕ

Физика

Јована Јањатовић 8/2 – 3. место

Пливање

Тијана Крстић 5/2 – 1. место

Сара Ковачевић 5/3 – 2. место

Виктор Васић 5/1 – 2. место

Теодора Вуковић 4/3 – 2. место

Душан Срдановић 1/1 – 2. место

Душан Николић 8/1 – 3. место

Николина Мањенчић 4/2 – 3. место

Нађа Маринковић 2/3 – 3. место

ОПШТИНСКО  ТАКМИЧЕЊЕ

Књижевна олимпијада

Урош Лукић 7/3 – 1. место

Хемија

Јована Јањатовић 8/2 – 1. место

Информатика и рачунарство

Филип Предојевић 6/1 – 1. место

Физика

Јована Јањатовић 8/2 – 1. место

Енглески језик

Ђорђе Адамовић 8/2 – 3. место

Одбојка 1. место

Огњен Јевтић 8/1

Данило Кнежевић 8/1

Душан Николић 8/1

Стефан Спасојевић 8/1

Матија Илић 8/1

Амел Селими 8/2

Лука Николић 8/2

Вељко Жакић 8/1

Урош Поповић 8/1

Математика

Лана Топаловић 4/1 – 2. место

Николина Мањенчић 4/2 – 2. место

Софија Смиљанић 4/3 – 3. место

Огњен Чобанов 4-1 – 3. место

Андреа Макевић 43 – 3. место

Пливање

Тијана Крстић 5/2 – 1. место

Сара Ковачевић 5/3 – 2. место

Виктор Васић 5/1 – 2. место

Теодора Вуковић 4/3 – 2. место

Душан Срдановић 1/1 – 2. место

Душан Николић 8/1 – 3. место

Николина Мањенчић 4/2 – 3. место

Нађа Маринковић 2/3 – 3. место

Кошарка 3. место

Елена Божић 6/3

Кристина Карић 6/3

Елена Мијаиловић 6/3

Кристина Савић 7/1

Наташа Марковић 7/1

Ива Рончевић 8/3

Јована Катић 8/3

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Атлетика – 600 метара:
Наталија Грујић VI/2 – 1. место

Крос РТС-а:
Павле Јевтић II/3 – 2. место
Наталија Грујић VI/2 – 3. место

РЕПУБЛИЧКА СМОТРА ТАЛЕНАТА

Физика
Јована Јањатовић 7/2 – 1. место
(рад „Мерење магнетне индукције магнетног поља Земље у Шапцу“ )

РЕГИОНАЛНА СМОТРА ТАЛЕНАТА

Енглески језик:
Маргарита Јовић 8/1 – 1. место
(рад „Atlantis: The Lost City and its Whereabouts”)

Физика
Јована Јањатовић 7/2 – 1. место
(рад „Мерење магнетне индукције магнетног поља Земље у Шапцу“ )

Математика
Ива Игњатовић 8/1 – 3. место
(рад „Круг и број П“)

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Атлетика – 600 метара:
Наталија Грујић VI/2 – 1. место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик и књижевност:
Маргарита Јовић VIII/1 – 1. место
Теодора Јеринић VII/3 – 3. место
Вељко Чобанов VI/1 – 3. место

Енглески језик:
Маргарита Јовић VIII/1 – 2. место

Књижевна олимпијада:
Јелица Косанић VIII/1 – 2. место

Физика:
Јована Јањатовић VII/2 – 2. место

Хемија:
Јована Јањатовић VII/2 – 3. место

Мислиша – математика:
Елена Мијаиловић V/3 – 3. место

Пливање:
Јана Николић V/1 – прсно 1. место
Новак Матијевић III/3 – леђно 1. место
Виктор Васић IV/1 – краул 2. место
Теодора Вуковић III/3 – краул 3. место
Василије Петровић III/2 – леђно 3. место
Никола Лукић III/1 – леђно 3. место
Анђела Бабић VIII/3 – краул 3. место
Лука Пауновић VIII/3 – краул 3. место

Рукомет:
Пионирке 2. место
Тамара Машић VIII/2 – 2.место
Јована Катић VII/3 – 2.место
Наташа Марковић VI/1 – 2.место
Сара Поповић VI/1 – 2.место
Андријана Аћимовић VI/1 – 2.место
Леа Маринковић VI/1 – 2.место
Нађа Лукић VI/1 – 2.место

Атлетика – 100 метара:
Јована Катић VII/3 – 3. место
Атлетика – 300 метара:
Марко Павловић VIII/2 – 3. место

Атлетика – 600 метара:
Наталија Грујић VI/2 – 1. место
Анђела Бабић VIII/3 – 2. место

Атлетика – скок удаљ:
Анастасија Митровић VII/2 – 3. место

Мале олимпијске игре:
Екипно 3. место
Дуња Михаиловић I/2
Андреа Бољевић I/2
Тара Игњатовић I/2
Даница Буцало I/3
Софија Буцало I/3
Нађа Драшковић I/3
Богдан Драгојловић I/3
Александар Павловић I/3
Богдан Радовановић I/2
Павле Глигорић I/2
Ђорђе Динчић I/1
Лазар Облаковић I/3
Богдан Радановић I/3

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик и књижевност:
Софија Николић VI/3 – 1. место
Теодора Јеринић VII/3 – 2. место
Маргарита Јовић VIII/1 – 2. место
Ана Сарић V/2 – 2. место
Вања Сарић V/2 – 2. место
Вељко Чобанов VI/1 – 3. место
Урош Лукић VI/3 – 3. место
Андријана Митровић VII/2 – 3. место

Енглески језик:
Маргарита Јовић VIII/1 – 1. место

Географија:
Невенка Николић VIII/3 – 2. место

Физика:
Јована Јањатовић VII/2 – 2. место

Хемија:
Јована Јањатовић VII/2 – 2. место

Информатика и рачунарство – програмирање:
Филип Предојевић V/1 – 1. место

Математика:
Огњен Чобанов III/1 – 1. место
Софија Смиљанић III/1 – 2. место
Андреа Макевић III/3 – 2. место
Маја Милошевић III/1 – 3. место
Теодора Вуковић III/3 – 3. место
Лана Топаловић III/1 – 3. место
Лука Радовановић III/3 – 3. место
Елена Симић III/2 – 3. место

Прва помоћ:
Анђела Михаjловић VII/3 – 2. место
Ива Рончевић VII/3 – 2. место
Исидора Вучковић VI/1 – 2. место
Анђела Рувидић VI/3 – 2. место
Софија Николић VI/3 – 2. место
Ирина Лазаревић VI/3 – 2. место

Пливање:
Јана Николић V/1 – прсно 1. место
Новак Матијевић III/3 – леђно 1. место
Виктор Васић IV/1 – краул 2. место
Теодора Вуковић III/3 – краул 3. место
Василије Петровић III/2 – леђно 3. место
Никола Лукић III/1 – леђно 3. место
Анђела Бабић VIII/3 – краул 3. место
Лука Пауновић VIII/3 – краул 3. место

Мини рукомет:
У категорији 3. разреда
Милош Вукашиновић III/2 – 2. место
Огњен Ђурић III/2 – 2. место
Стефан Мишић III/2 – 2. место
Драган Павковић III/2 – 2. место
Василије Петровић III/2 – 2. место

Футсал:
Пионири 2. место
Виктор Живановић VIII/1 – 2. место
Виктор Марковић VIII/1 – 2. место
Андреј Мишић VIII/1 – 2. место
Лука Мањенчић VIII/2 – 2. место
Марко Павловић VIII/2 – 2. место
Душан Трбовић VIII/3 – 2. место
Стефан Мисојчић VIII/3 – 2. место
Никола Максимовић VIII/3 – 2.место

Ликовна култура – Мали Пјер – карикатура:
Александра Радовановић VII/3 – 1. место
Ђина Ђуричић VII/3 – 3. место
Рукомет:
Пионирке 1. место
Тамара Машић VIII/2 – 1.место
Јована Катић VII/3 – 1.место
Наташа Марковић VI/1 – 1.место
Сара Поповић VI/1 – 1.место
Андријана Аћимовић VI/1 – 1.место
Леа Маринковић VI/1 – 1.место
Нађа Лукић VI/1 – 1.место

Одбојка:
Душан Трбовић VIII/3 – 2. место
Стефан Мисојчић VIII/3 – 2. место
Никола Максимовић VIII/3 – 2. место
Вукашин Антонијевић VIII/3 – 2. место
Марко Павловић VIII/2 – 2. место
Раде Јанковић VIII/1 – 2. место
Лука Пауновић VIII/3 – 2. место
Филип Рeљић VIII/3 – 2. место
Ђорђе Арсић VIII/3 – 2. место
Виктор Живановић VIII/1 – 2. место
Андреј Мишић VIII/1 – 2. место

Мале олимпијске игре:
Екипно 3. место
Дуња Михаиловић I/2
Андреа Бољевић I/2
Тара Игњатовић I/2
Даница Буцало I/3
Софија Буцало I/3
Нађа Драшковић I/3
Богдан Драгојловић I/3
Александар Павловић I/3
Богдан Радовановић I/2
Павле Глигорић I/2
Ђорђе Динчић I/1
Лазар Облаковић I/3
Богдан Радановић I/3

Атлетика – 100 метара:
Јована Катић VII/3 – 3. место

Атлетика – 300 метара:
Марко Павловић VIII/2 – 3. место

Атлетика – 600 метара:
Наталија Грујић VI/2 – 1. место
Анђела Бабић VIII/3 – 2. место

Атлетика – скок удаљ:
Анастасија Митровић VII/2 – 3. место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Атлетика – 600 метара:

Наталија Грујић V/2 – 3. место

РЕПУБЛИЧКА  СМОТРА  ТАЛЕНАТА

Енглески језик:

Маргарита Јовић VII/1 – 2. место

(рад „The butterfly effect”)

РЕГИОНАЛНА  СМОТРА  ТАЛЕНАТА

Историја:

Никола Павловић VIII/2 – 2. место

(рад “Заоставштина Џингис-кана”)

Енглески језик:

Маргарита Јовић VII/1 – 2. место

(рад „The butterfly effect”)

ОКРУЖНО  ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик и књижевност:

 Маргарита Јовић VII/1 – 2. место

Исидора Васић VIII/2 – 2. место

Анђела Ђурић VIII/4 – 3. место

Књижевна олимпијада:

Јелица Косанић VII/1 – 2. место

Физика:

Јована Јањатовић VI/2 – 3. место

Мислиша – математика:

Јована Јањатовић VI/2 – 1. место

Ања Лазић VI/2 – 1. место

Марко Павловић VII/2 – 3. место

Гимнастика:

Екипно 3. место

Софија Дукић V/3 – 3. место

Исидора Вучковић V/2 – 3. место

Катарина Митровић VI/3 – 3.место

Техничко образовање:

Никола Игњатовић VIII/2 – 1. место

Биологија

Лука Пауновић VII/4 – 2. место

Матија Илић VI/1 – 2. место

Наталија Груујић V/2 – 2. место

Урош Лукић V/4 – 3. место

Атлетика – 100 метара:

Немања Урошевић VIII/2 – 2. место

Атлетика – 600 метара:

Наталија Грујић V/2 – 1. место

Атлетика – скок удаљ:

Уна Обреновић VIII/2 – 2. место

Атлетика – кугла:

Вук Симић VIII/4 – 2. место

ОПШТИНСКО  ТАКМИЧЕЊЕ

Књижевна олимпијада:

Јелица Косанић VII/1 – 3. место

Исидора Милутиновић VII/5 – 3. место

Сара Убавић VIII/4 – 3. место

Олга Ристић VIII/5 – 3. Место

Српски језик и књижевност:

Маргарита Јовић VII/1 – 1. место

Исидора Васић VIII/2 – 1. место

Анђела Ђурић VIII/4 – 1. место

Стефан Ивановић VI/1 – 2. место

Теодора Јеринић VI/3 – 2. место

Урош Лукић V/4 – 2. место

Софија Николић V/4 – 3. место

Географија:

 Катарина Шобић VII/5 – 3. место

Исидора Милутиновић VII/5 – 3. Место

Физика:

Јована Јањатовић VI/2 – 3. место

Биологија:

Матија Илић VI/1 – 1. место

Ива Игњатовић VII/1 – 1.место

Лука Пауновић VII/4 – 1. место

Урош Лукић V/4 – 2. место

Наталија Грујић V/2 – 2. место

Наташа Марковић V/1 – 2. место

Јована Јањатовић VI/2 – 2. место

Филип Митровић VI/2 – 2. место

Јелена Милекић VII/5 – 2. место

Јелица Косанић VII/1 – 2. место

Катарина Шобић VII/5 – 2. место

Марко Михаиловић VI/1 – 3. место

Тамара Перак VII/1 – 3. Место

Историја:

Никола Павловић VIII/2 – 3. место

Техничко-информативно образовање:

Никола Игњатовић VIII/2 – 3. место

Информатика – програмирање:

Никола Павловић VIII/2 – 2. Место

Техничко образовање – Шта знаш о саобраћају:

Ксенија Матић V/2 – 3. Место

Гимнастика:

Екипно 3. место

Софија Дукић V/3 – 3. место

Исидора Вучковић V/2 – 3. место

Катарина Митровић VI/3 – 3.место

Рукомет:

Пионири 2. место

Раде Јовановић VII/1

Никола Максимовић VII/4

Вукашин Антонијевић VII/4

Стефан Савић VIII/2

Вељко Нинковић VIII/2

Немања Урошевић VIII/2

Никола Танковић VIII/3

Милош Дрмоњић VIII/3

Јордан Глигорић  VIII/4

Вук Симић VIII/4

 Пионирке 2. место

Наташа Марковић V/3

Анђела Кесић V/3

Јована Катић VI/3

Тамра Машић VII/2

Емилија Пајичић VIII/1

Ана Јелић VIII/2

Уна Обреновић VIII/2

Сара Стевић VIII/3

Анђела Спасић VIII/3

 Мале олимпијске игре:

Екипно 3. место

Огњен Чобанов II/1

Михаило Стојилковић II/1

Лука Станимировић II/1

Лана Топаловић II/1

Драган Павковић II/2

Василије Петровић II/2

Огњен Ђурић II/2

Стефан Мишић II/2

Лена Илић II/2

Мајда Мијаиловић II/3

Јана Трифуновић II/3

Елеонора Трифуновић II/3

Софија Марковић II/3

Ликовна култура – Мали Пјер – карикатура:

Јована Јањатовић VI/2 – 2. место

Александра Радовановић VI/3 – 2. место

Немања Одоровић VI/1 – 3. место

Мини рукомет:

 У категорији 4. разреда

Лазар Аћимовић IV/3 – 2. место

Лука Ахметовић IV/3 – 2. место

Алекса Гојковић IV/3 – 2. место

Лука Макевић IV/3 – 2. место

Петар Синобад IV/3 – 2. место

Огњен Веселиновић IV/3 – 2. место

Немања Ивановић IV/3 – 2. место

Урош Милићевић IV/3 – 2. место

 У категорији 3. разреда

Лука Бајић III/3 – 2. место

Василије Бечејић III/3 – 2. место

Драгољуб Михаиловић III/3 – 2. место

Матеја Николић III/3 – 2. место

Иван Петковић III/3 – 2. место

Срђан Симић III/3 – 2. место

Петар Чупковић III/3 – 2. место

 У категорији 2. разреда

Василије Петровић II/2 – 2. место

Огњен Ђурић II/2 – 2. место

Драган Павковић II/2 – 2. место

Лука Ђурић II/2 – 2. место

Андреј Вилотић II/3 – 2. место

Огњен Чобанов II/1 – 2. место

Атлетика – 100 метара:

Немања Урошевић VIII/2 – 2. место

Атлетика – 600 метара:

Наталија Грујић V/2 – 1. место

Атлетика – скок удаљ:

Уна Обреновић VIII/2 – 2. место

Атлетика – кугла:

Вук Симић VIII/4 – 2. место

РЕГИОНАЛНА  СМОТРА  ТАЛЕНАТА

Енглески језик:

Милица Гвозденовић VIII/1 – 1.место

(рад „Amazing Creatures in Lord of the Rings”)

ОКРУЖНО  ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик:

Стефан Ивановић V/1 – 2.место

Јована Јањатовић V/2 – 2.место

Маргарита Јовић VI/1 – 3.место

Исидора Васић VII/2 – 3.место

Географија:

Ангелина Вукашиновић VIII/1 – 2.место

Енглески језик:

Николина Ћалић VIII/3 – 1.место

Тијана Живановић VIII/3 – 2.место

Пливање:

Милица Вучетић VI/4 – 3.место

Атлетика – 100 метара:

Богдан Богојевић VIII/4 – 2.место

Атлетика – штафета 4 x 100:

Михаило Стевић VIII/4 – 2.место

Давид Обрадовић VIII/4 – 2.место

Вељко Степановић VIII/4 – 2.место

Богдан Богојевић VIII/4 – 2.место

Атлетика – 300 метара:

Давид Обрадовић VIII/4 – 1.место

Атлетика – скок удаљ

Исидора Јокић VIII/3 – 3.место

Саша Савић VIII/4 – 3.место

Атлетика – скок увис:

Ања Мањенчић VIII/1 – 3.место

Атлетика – кугла:

Вељко Степановић VIII/4 – 2.место

Атлетика – екипно дечаци 3.место

ОПШТИНСКО  ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик:

Јовић Маргарита VI/1 – 1.место

Јањатовић Јована V/2 – 3.место

Ивановић Стефан V/1 – 3.место

Васић Исидора VII/2 – 3.место

Петровић Јована VIII/4 – 3.место

Књижевна олимпијада:

Марић Наташа VIII/4 – 3.место

Енглески језик:

 Николина Ћалић VIII/3 – 2.место

Математика:

Елена Мијаиловић III/3 – 2.место

Вања Сарић III/2 – 2.место

Ана Сарић III/2 – 2.место

Маја Радуловић III/3 – 3.место

Јована Јањатовић V/2 – 3.место

Биологија:

Јована Јањатовић V/2 – 1.место

Филип Митровић V/1 – 1.место

Матија Илић V/1 – 2.место

Данило Кнежевић V/1 – 2.место

Марко Михаиловић V/1 – 3.место

Вељко Жакић V/1 – 3.место

Јана Митровић V/3 – 3.место

Лука Пауновић VI/4 – 1.место

Јелица Косанић VI/1 – 2.место

Тамара Перак VI/1 – 2.место

Марко Рељић VII/2 – 2.место

Никола Павловић VII/2 – 3.место

Стефан Савић VII/2 – 3.место

Географија:

Ангелина Вукашиновић VIII/1 – 2.место

 Лука Рувидић VIII/1 – 2.место

Марић Наташа VIII/4 – 3.место

Техничко-информативно образовање-авио моделарство:

Шобић Срђан VIII/5 – 1.место

Информатика – програмирање:

Марко Рељић VII/2 – 2.место

Николина Ћалић VIII/3 – 3.место

Техничко образовање – Шта знаш о саобраћају:

Ненад Маринковић VII/4 – 3.место

Екипно 2.место

Мина Јовановић IV/2 – 2.место

Ксенија Матић IV/2 – 2.место

Невен Мањенчић IV/2 – 2.место

Александар Јовановић IV/2 – 2.место

Милић Јелић VI/5 – 2.место

Ненад Маринковић VII/4 – 2.место

Милица Васић VIII/2 – 2.место

Наталија Цветић VIII/2 – 2.место

Одбојка:

Богдан Богојевић VIII/4 – 2.место

Душан Карић VIII/4 – 2.место

Давид Обрадовић VIII/4 – 2.место

Саша Савић VIII/4 – 2.место

Михаило Стевић VIII/4 – 2.место

Вељко Степановић VIII/4 – 2.место

Огњен Томић VIII/4 – 2.место

Фудбал:

Давид Обрадовић VIII/4 – 2.место

Вељко Степановић VIII/4 – 2.место

Саша Савић VIII/4 – 2.место

Огњен Томић VIII/4 – 2.место

Богдан БогојевићVIII/4 – 2.место

Михаило Стевић VIII/4 – 2.место

Огњен Степић VIII/1 – 2.место

Алекса Антонић VIII/2 – 2.место

Немања Урошевић VII/2 – 2.место

Никола Тонковић VII/3 – 2.место

Рукомет:

Јована Катић V/3 – 2.место

Тамара Машић VI/2 – 2.место

Емилија Пајчић VII/1 – 2.место

Уна Обреновић VII/2 – 2.место

Сара Стевић VII/3 – 2.место

Ања Мањенчић VIII/1 – 2.место

Татјана Нешић VIII/3 – 2.место

Марија Радосављевић VIII/1 – 2.место

Катарина Новаковић VIII/3 – 2.место

Исидора Јокић VIII/3 – 2.место

Пливање:

Милица Вучетић VI/4 – 3.место

Атлетика – штафета 4 x 100:

Михаило Стевић VIII/4 – 2.место

Давид Обрадовић VIII/4 – 2.место

Вељко Степановић VIII/4 – 2.место

Богдан Богојевић VIII/4 – 2.место

Атлетика – 100 метара:

Богдан Богојевић VIII/4 – 2.место

Атлетика – 300 метара:

Давид Обрадовић VIII/4 – 1.место

Атлетика – скок удаљ

Исидора Јокић VIII/3 – 3.место

Саша Савић VIII/4 – 3.место

Атлетика – скок увис:

Ања Мањенчић VIII/1 – 3.место

Атлетика – кугла:

Вељко Степановић VIII/4 – 2.место

Атлетика – екипно дечаци 3.место

Атлетика – вортекс:

Наталија Грујић IV/1 – 2.место


РЕПУБЛИЧКА СМОТРА ТАЛЕНАТА
Енглески језик:
Милица Гвозденовић VII/1 – 3.место
(рад „Minecroft“)

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Физика:
Стефан Букоровић VIII/3 – 2.место

Књижевна олимпијада:
Милица Марковић VIII/2 – 1.место
Сандра Веселиновић VIII/2 – 3.место

РЕГИОНАЛНА СМОТРА ТАЛЕНАТА

Енглески језик:
Милица Гвозденовић VII/1 – 3. место
(рад „Minecroft“)

Српски језик:
Исидора Јокић VII/3 – 2.место
(рад „Жаргон је кул“)

Математика:
Марина Бијеловић VIII/2 – 1.место
(рад „Геометријске конструкције“)

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Одбојка:
Богдан Радојичић VIII/2 – 3.место
Ђорђе Ђорђић VIII/2 – 3.место
Немања Максимовић VIII/2 – 3.место
Немања Благојевић VIII/2 – 3.место
Павле Петровић VIII/4 – 3.место
Марко Јеремић VIII/4 – 3.место
Бранислав Ждракановић VIII/4 – 3.место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик:
Лука Пауновић V/4– 1.место
Марина Бјеловић VIII/2 – 2.место
Јована Петровић VII/4 – 3.место

Књижевна олимпијада:
Милица Марковић VIII/2 – 1.место
Наташа Марић VII/4 – 2.место
Наталија Обрадовић VIII/3 – 2.место
Наталија Шобић VIII/5 – 3.место
Сандра Веселиновић VIII/2– 3.место
Михаило Стевић VII/4 – 3.место

Математика:
Стефан Букоровић VIII/3 – 2.место

Физика:
Стефан Букоровић VIII/3 – 3.место

Енглески језик:
Марина Бијеловић VIII/2 – 3.место

Техничкон образовање – Ваздухопловно моделарство:
Срђан Шобић VII/5 – 1.место

Биологија:
Наташа Марић VII/4 – 1.место
Коста Рељић VIII/5 – 2.место
Никола Павловић VI/2 – 2.место
Марко Рељић VI/2 – 2.место
Исидора Васић VI/2 – 2.место
Тијана Симић VII/5 – 3.место
Маријана Васиљковић VII/5 – 3.место
Срна Тадић VII/4 – 3.место
Олга Ристић VI/5 – 3.место
Јелица Косанић V/1 – 3.место
Константин Бечејић V/3 – 3.место

Одбојка:
Богдан Радојичић VIII/2 – 1.место
Ђорђе Ђорђић VIII/2 – 1.место
Немања Максимовић VIII/2 – 1.место
Немања Благојевић VIII/2 – 1.место
Павле Петровић VIII/4 – 1.место
Марко Јеремић VIII/4 – 1.место
Бранислав Ждракановић VIII/4 – 1.место

Кошарка:
Павле Петровић VIII/4 – 1.место
Марко Јеремић VIII/4 – 1.место
Богдан Радојичић VIII/2 – 1.место
Иван Мушицки VIII/4 – 1.место
Немања Благојевић VIII/2 – 1.место
Павле Павловић VIII/4 – 1.место
Филип Илић VIII/3 – 1.место
Вук Симић VIII/2 – 1.место
Иван Ђорђић VIII/3 – 1.место
Игор Ивановић VIII/3 – 1.место

Тенис:
Катарина Новаковић VII/3 – 1.место

Атлетика:
Екипно 2. место
Атлетика – штафета 4 x 100:
Иван Ђорђић VIII/3 – 1.место
Душан Васић VIII/1 – 1.место
Марко Јеремић VIII/4 – 1.место
Лука Веселиновић VIII/1 – 1.место

Атлетика – 100 метара:
Лука Веселиновић VIII/1 – 2.место
Атлетика – 300 метара:
Иван Ђорђић VIII/3 – 3.место
Атлетика – скок удаљ:
Душан Васић VIII/1 – 2.место
Атлетика – кугла:
Марко Јеремић VIII/4 – 3.место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик:
Марина Бјеловић VIII/2 – 1.место
Лука Пауновић V/4– 1.место
Исидора Васић VI/2 – 2.место
Маргарита Јовић V/1 – 3.место
Јована Петровић VII/4 – 3.место
Јована Ашковић VIII/3 – 3.место

Књижевна олимпијада:
Милица Марковић VIII/2 – 1.место
Сандра Веселиновић VIII/2– 2.место
Наталија Обрадовић VIII/3 – 2.место
Наталија Шобић VIII/5 – 2.место
Наташа Марић VII/4 – 2.место
Тијана Симић VII/5 – 2.место
Михаило Стевић VII/4 – 3.место

Енглески језик:
Марина Бијеловић VIII/2 – 3.место
Наталија Обрадовић VIII/3 – 3.место

Математика:
Исидора Вучковић III/2 – 3.место
Стефан Иванковић IV/3 – 2.место
Марко Павловић V/3 – 2.место
Вук Павловић VIII/ 4– 2.место

Географија:
Ангелина Вукашиновиић VII/1– 3.место
Лука Рувидић VII/1 – 3.место

Физика:
Стефан Букоровић VII/1 – 3.место
Историја
Јелена Дракулић VII/3– 2.место

Информатика – програмирање:
Николина Ћалић VII/3 – 3.место

Техничко-информативно образовање:
Срђан Шобић VII/5 – 1.место
Марко Јеремић VIII/4 – 3.место

Техничко образовање – Шта знаш о саобраћају:
Милић Јелић V/5 – 3.место
Екипно 3.место
Катарина Митровић IV/1 – 3.место
Никола Берић V/1 – 3.место
Сара Степановић V/2 – 3.место
Милић Јелић V/5 – 3.место
Михајло Богуновић VI/1 – 3.место
Јован Живановић VI/1 – 3.место
Марија Крстић VII/2 – 3.место
Наталија Цветић VII/2 – 3.место

Одбојка:
Богдан Радојичић VIII/2 – 1.место
Ђорђе Ђорђић VIII/2 – 1.место
Немања Максимовић VIII/2 – 1.место
Немања Благојевић VIII/2 – 1.место
Павле Петровић VIII/4 – 1.место
Марко Јеремић VIII/4 – 1.место
Бранислав Ждракановић VIII/4 – 1.место

Кошарка:
Павле Петровић VIII/4 – 1.место
Марко Јеремић VIII/4 – 1.место
Богдан Радојичић VIII/2 – 1.место
Иван Мушицки VIII/4 – 1.место
Немања Благојевић VIII/2 – 1.место
Павле Павловић VIII/4 – 1.место
Филип Илић VIII/3 – 1.место
Вук Симић VIII/2 – 1.место
Иван Ђорђић VIII/3 – 1.место
Игор Ивановић VIII/3 – 1.место

Тенис:
Катарина Новаковић VII/3 – 1.место

Пливање:
Исидора Јокић VII/3 – 1.место
Вучетић Милица V/4 – 2.место

Атлетика:
Екипно 2. место
Атлетика – штафета 4 x 100:
Иван Ђорђић VIII/3 – 1.место
Душан Васић VIII/1 – 1.место
Марко Јеремић VIII/4 – 1.место
Лука Веселиновић VIII/1 – 1.место

Атлетика – 100 метара:
Лука Веселиновић VIII/1 – 2.место

Атлетика – скок удаљ:
Душан Васић VIII/1 – 2.место

Атлетика – 300 метара:
Иван Ђорђић VIII/3 – 3.место

Атлетика – кугла:
Марко Јеремић VIII/4 – 3.место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
Физика:
Стефан Букоровић VII/3 – 1.место
Шпански језик:
Теодора Обрадовић VIII/1 – 2.место
Српски језик:
Сандра Веселиновић VII/2 – 3.место

РЕПУБЛИЧКА СМОТРА ТАЛЕНАТА

Историја:
Богдан Дракулић VIII/4 – 3. место
(рад „Церска битка“)

РЕГИОНАЛНА СМОТРА ТАЛЕНАТА

Математика:
Марина Бијеловић VII/2 – 3.место
(рад „Круг и број π“)
Милица Марковић VII/2 – 3.место
(рад „Многоугао“)

Историја:
Богдан Дракулић VIII/4 – 3.место
(рад „Церска битка“)

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Рукомет:
Вељко Живановић VIII/4 – 3.место
Милош Јовановић VIII/1 – 3.место
Лука Божанић VIII/1 – 3.место
Лазар Крстић VIII/1 – 3.место
Мирослав Милутиновић VIII/1 – 3.место
Лука Ћирић VIII/2 – 3.место
Драган Тонковић VII/3 – 3.место
Игор Ивановић VII/3 – 3.место
Милан Пајић VII/3 – 3.место
Филип Илић VII/3 – 3.место
Немања Максимовић VII/3 – 3.место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик:
Николина Ћалић VI/3 – 1.место
Јована Петровић VI/4 – 2.место

Књижевна олимпијада:
Сандра Веселиновић VII/2 – 2.место

Математика:
Марко Павловић IV/2 – 1.место
Василије Радовановић V/4 – 3.место

Физика:
Стефан Букоровић VII/3 – 1.место

Историја:
Богдан Дракулић VIII/4 – 3.место

Информатика – програмирање:
Лука Ћирић VIII/2 – 3.место

Техничко образовање – Шта знаш о саобраћају :
Ђорђе Митровић IV/1 – 1.место

Биологија:
Марко Рељић V/2 – 2.место
Никола Павловић V/2 – 3.место
Анђела Спасић V/3 – 3.место
Урош Радовић V/1 – 3.место
Наташа Марић VI/4 – 2.место
Николина Ћалић VI/3 – 2.место
Коста Рељић VII/5 – 2.место

Рукомет:
Вељко Живановић VIII/4 – 1.место
Милош Јовановић VIII/1 – 1.место
Лука Божанић VIII/1 – 1.место
Лазар Крстић VIII/1 – 1.место
Мирослав Милутиновић VIII/1 – 1.место
Лука Ћирић VIII/2 – 1.место
Драган Тонковић VII/3 – 1.место
Игор Ивановић VII/3 – 1.место
Милан Пајић VII/3 – 1.место
Филип Илић VII/3 – 1.место
Немања Максимовић VII/3 – 1.место

Тенис:
Катарина Новаковић VI/3 – 1.место
Никола Савкић VII/3 – 1.место

МЕЂУОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Атлетика – 100 метара:
Николина Симић VII/4 – 3.место
Атлетика – штафета 4 x100:
Марија Живановић VIII/4 – 2.место
Мина Јефтић VIII/4 – 2.место
Ивана Савковић VII/1 – 2.место
Марија Васић VII/4 – 2.место
Атлетика – скок удаљ:
Мина Јефтић VIII/4 – 1.место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик:
Анђела Ђурић V/4 – 2.место
Николина Ћалић VI/3 – 2.место
Јована Петровић VI/4 – 3.место
Михаило Вељић VIII/1 – 3.место

Књижевна олимпијада:
Милица Марковић VII/2 – 1.место
Наталија Обрадовић VII/3 – 2.место
Сандра Веселиновић VII/2 – 3.место

Енглески језик:
Николина Мирковић VIII/3 – 3.место

Шпански језик:
Теодора Обрадовић VIII/1 – 3.место

Математика:
Јована Јањатовић III/2 – 3.место
Анђелија Петровић III/1 – 3.место
Марко Павловић IV/2 – 3.место
Василије Радовановић V/4 – 3.место

Физика:
Стефан Букоровић VII/3 – 2.место
Богдан Дракулић VIII/4 – 3.место

Хемија:
Милица Марковић VII/2 – 1.место
Урош Макевић VII/5 – 2.место
Лука Веселић VII/1 – 3.место
Стефан Букоровић VII/3 – 3.место

Географија:
Лука Веселиновић VII/1 – 3.место

Историја:
Богдан Дракулић VIII/4 – 3.место

Информатика – програмирање:
Богдан Дракулић VIII/4 – 3.место

Техничко образовање – Шта знаш о саобраћају:
Ђорђе Митровић IV/1 – 2.место

Биологија:
Никола Павловић V/2 – 2.место
Марко Рељић V/2 – 2.место
Урош Радовић V/1 – 2.место
Анђела Спасић V/3 – 2.место
Николина Ћалић VI/3 – 2.место
Наташа Марић VI/4 – 2.место
Коста Рељић VII/5 – 2.место
Лука Веселиновић VII/1 – 2.место
Стефан Трбовић VII/1 – 2.место
Милица Срнић VIII/3 – 2.место
Тијана Кецман VI/4 – 3.место
Срна Тадић VI/4 – 3.место
Дејана Васиљевић VII/1 – 3.место
Тијана Арсић VII/1 – 3.место
Нина Владисављевић VIII/3 – 3.место
Матеја Бранковић VIII/3 – 3.место
Лука Божанић VIII/1 – 3.место

Рукомет:
Вељко Живановић VIII/4 – 1.место
Милош Јовановић VIII/1 – 1.место
Лука Божанић VIII/1 – 1.место
Лазар Крстић VIII/1 – 1.место
Мирослав Милутиновић VIII/1 – 1.место
Лука Ћирић VIII/2 – 1.место
Драган Тонковић VII/3 – 1.место
Игор Ивановић VII/3 – 1.место
Милан Пајић VII/3 – 1.место
Филип Илић VII/3 – 1.место
Немања Максимовић VII/3 – 1.место

Рукомет:
Мирка Марковић VII/2 – 2.место
Ивана Тубић VII/1 – 2.место
Исидора Јокић VI/3 – 2.место
Марија Радосављевић VI/1 – 2.место
Ања Мањенчић VI/1 – 2.место
Јована Тодоровић VII/2 – 2.место
Теодора Петровић VIII/3 – 2.место

Кошарка:
Лука Божанић VIII/1 – 2.место
Теодор Станић VIII/4 – 2.место
Богдан Радојичић VII/2 – 2.место
Немања Благојевић VII/2 – 2.место
Павле Петровић VII/4 – 2.место

Тенис:
Катарина Новаковић VI/3 – 1.место
Никола Савкић VII/3 – 1.место

Гимнастика:
Маја Милошевић VII/3 – 3.место
Атлетика – 100 метара:
Николина Симић VII/4 – 3.место
Атлетика – штафета 4 x100:
Марија Живановић VIII/4 – 2.место
Мина Јефтић VIII/4 – 2.место
Ивана Савковић VII/1 – 2.место
Марија Васић VII/4 – 2.место

Атлетика – скок удаљ:
Мина Јефтић VIII/4 – 1.место

МЕЂУНАРОДНА ЈУНИОРСКА НАУЧНА ОЛИМПИЈАДА ИЗ ФИЗИКЕ:

Милица Божанић VIII/1 – 3.место

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ

Кенгур без граница – математика:

Николина Ћалић V/3 – 1.место
Милица Божанић VIII/1 – 3.место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
Физика:
Милица Божанић VIII/1 – 1.место
Стефан Букоровић VI/3 – 2.место

Српски језик:
Маја Јокић VIII/1 – 2.место

Атлетика:
Мина Јефтић VII/4 – 3.место

РЕПУБЛИЧКА СМОТРА ТАЛЕНАТА

Математика:
Милица Божанић VIII/1 – 2.место
(рад „Златни пресек“)

Историја:
Богдан Дракулић VII/4 – 2.место
(рад „Мишарска битка“)

РЕГИОНАЛНА СМОТРА ТАЛЕНАТА

Математика:
Милица Божанић VIII/1 – 1.место
(рад „Златни пресек“)

Историја:
Богдан Дракулић VII/4 – 1.место
(рад „Мишарска битка“)

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Екипно 3. место

Гимнастика:
Маја Милошевић VI/3
Елена Мијаиловић VI/3
Јована Ашковић VI/3

Атлетика:
Мина Јефтић VII/4 – 1.место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
Српски језик:
Маја Јокић VIII/1 – 1.место
Николина Ћалић V/3 – 2.место

Математика:
Милица Божанић VIII/1 – 1.место
Вук Павловић VI/4 – 3.место

Хемија:
Милица Божанић VIII/1 – 2.место

Физика:
Стефан Букоровић VI/3 – 2.место
Милица Божанић VIII/1 – 3.место

Историја:
Урош Макевић VI/5 – 3.место
Богдан Дракулић VII/4 – 3.место

Биологија:
Николина Ћалић V/3 – 2.место
Срна Тадић V/4 – 3.место
Коста Рељић VI/5 – 2.место
Милица Срнић VII/3 – 3.место

Информатика – програмирање:
Милош Недељковић VIII/1 – 2.место

Техничко образовање – ваздухопловно моделарство :
Немања Максимовић VI/2 – 3.место

Гимнастика:
Маја Јокић VIII/1 – 1.место
Маја Милошевић VI/3 – 3.место
Екипно 1.место

Атлетика:
Мина Јефтић VII/4 – 1.место

МЕЂУОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Гимнастика:
Маја Јокић VIII/1 – 1.место
Маја Милошевић VI/3 – 3.место
Екипно 1.место

Атлетика:
Мина Јефтић VII/4 – 1.место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик:
Михаило Стевић V/4 – 1.место
Тијана Симић V/5 – 1.место
Марина Бијеловић VI/1 – 1.место
Маја Јокић VIII/1 – 1.место
Милица Божанић VIII/1 – 1.место
Марија Павловић VIII/3 – 1.место
Јована Петровић V/4 – 2.место
Исидора Јокић V/3 – 2.место
Јована Ашковић VI/3 – 2.место
Николина Ћалић V/3 – 3.место
Ана Поњевић VIII/1 – 3.место
Милош Недељковић VIII/1 – 3.место

Књижевна олимпијада:
Тамара Станковић VIII/3 – 3.место

Енглески језик:
Милош Марковић VIII/1 – 2.место
Ана Поњевић VIII/1 – 3.место

Математика:
Милица Божанић VIII/1 – 1.место
Марко Павловић III/2 – 2.место

Географија:
Милица Божанић VIII/1 – 2.место

Историја:
Урош Макевић VI/5 – 3.место
Коста Рељић VI/5 – 3.место
Богдан Дракулић VII/4 – 3.место

Физика:
Милица Божанић VIII/1 – 1.место

Хемија:
Милица Божанић VIII/1 – 2.место

Биологија:
Милица Божанић VIII/1 – 1.место
Срна Тадић V/4 – 2.место
Николина Ћалић V/3 – 2.место
Душан Карић V/4 – 2.место
Коста Рељић VI/5 – 2.место
Милица Срнић VII/3 – 2.место
Тијана Кецман V/4 – 3.место
Вук Симић V/3 – 3.место
Алекса Николић V/3 – 3.место
Урош Макевић VI/5 – 3.место
Лука Веселиновић VI/1 – 3.место
Стефан Трбовић VI/1 – 3.место
Михаило Вељић VII/1 – 3.место
Богдан Дракулић VII/4 – 3.место
Матеја Бранковић VII/3 – 3.место
Ирена Кнежевић VII/3 – 3.место
Јована Брајовић VIII/1 – 3.место
Ања Аврамовић VIII/3 – 3.место
Мића Мишљеновић VIII/1 – 3.место
Лазар Вучковић VIII/2 – 3.место

Информатика – програмирање:
Лука Ћирић VII/2 – 2.место
Милош Недељковић VIII/1 – 2.место

Техничко образовање – саобраћај:
Вук Павловић VI/4 – 1.место
Екипно 3.место

Техничко образовање – ваздухопловно моделарство :
Немања Максимовић VI/2 – 1.место

Гимнастика:
Маја Јокић VIII/1 – 1.место
Маја Милошевић VI/3 – 3.место
Екипно 1.место

Атлетика:
Мина Јефтић VII/4 – 1.место

Мислиша – такмичење из математике:
Николина Ћалић V/3 – 3.место

Архимедес – математички турнир:
Милица Божанић VIII/1 – 2.место