Европска ноћ истраживача

У Центру за стручно усавршавање одржава се манифестација НОЋ ИСТРАЖИВАЧА. У Србији се одржава девети пут, а ове године реализује се у 20 градова. Организоване су разне радионице у којима су учествовали и наши ученици. Данас је 16 ученица 4. разреда, са учитељицом Славицом Поповић, присуствовало јувелирској радионици. Ученице су виделе како се прави накит. Испробале су и управљање роботима уз помоћ мобилног телефона са полазницима интерактивне наставе Винавер Шабац. На крају су прошетале кроз Парк науке са водичем и на поклон добиле по беџ. Ученици 7. и 8. разреда, са наставницом Биљаном Баштовановић, 28. септембра присуствовали су разним радионицама: калиграфији, грнчарству, разним експериментима и игрицама.

2.