Натин ВУКОВАЦ

Један од Вуковаца школске 1977/78.г. био је СЛОБОДАН ЈЕРОТИЋ 8/1 рођен 1963.г. у Шапцу. Учитељица МАРИЈА ЈЕРЕМИЋ, разредни старешина БЛАГОЈЕ СТЕКИЋ – наставник математике. После завршене основне школе, као друга генерација усмереног образовања , две године заједничке основе завршава у медицинској школи, а две године у гимназији у Шапцу на смеру просторно планирање. Дипломирао је на Машинском факултету у Београд смер термоенергетика. У Београду је радио у: ХК “Јанко Лисјак” , “Партнер инжењеринг”, као главни инжењер и руководилац оперативе. У Шапцу је био директор “Energotech”, пројектант и енергетски менаџер града Шапца у периоду од 2016.г. до 2018.г. Учесник је, како у земљи тако и у иностранству, на разним конференцијама инжењера ( 2004.г. Осака –Јапан, 2018.г. Брисел – Белгија). Радио је у Русији и Немачкој. Био је вршилац дужности ЈКП “Топлана Шабац”. Данас живи и ради у Шапцу и директор је ЈКП “Топлана Шабац”.
ПОНОС НАШЕ ШКОЛЕ!!!

slobodan-jerotic