Обавештење – од 15. до 19. марта – настава на даљину (V-VIII разред)

Поштовани родитељи и ученици,

Обавештавамо вас да је у складу са препорукама Кризног штаба од 12.03.2021. године, донета одлука да се, у седмици од 15. до 19. марта 2021. године, за све разреде другог циклуса (V-VIII) основне школе, настава организује путем наставе на даљину.

Ученици су у обавези да прате наставу на школској платформи у реалном времену по распореду часова.

Наставници су у обавези да евидентирају изостанке ученика који нису пратили наставу у време часа по распореду.

Како бисте избегли велики број изостанака, молим вас да обезбедите присуство ваше деце на сваком часу по распореду часова и у време када се иначе настава одвија.

Начин реализације наставе ће се надаље прилагођавати у складу са препорукама надлежних органа и институција, а које су условљене епидемиолошком ситуацијом.

Све информације ћемо вам благовремено прослеђивати и постављати на сајт школе.

Са жељом да и ову ситуацију заједнички превазиђемо, срдачно вас све поздрављамо и желимо да останете здрави.

Колектив школе