Ђак генерације 2016/2017.

НИКОЛИНА ЋАЛИЋ VIII/3

У овој школској години остварила је следеће резултате на такмичењима: 1. место на окружном такмичењу из ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА, 2. место из ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА на општинском и 2. место из ИНФОРМАТИКЕ на општинском. У VII разреду 2. место из ИНФОРМАТИКЕ на општинском такмичењу. У VI разреду 1. место из СРПСКОГ ЈЕЗИКА на окружном, 2. место из СРПСКОГ ЈЕЗИКА на општинском и 2. место из БИОЛОГИЈЕ на окружном и општинском такмичењу. У V разреду 1. место на међународном такмичењу из математике КЕНГУР, 3. место из математике МИСЛИША,  2. место из СРПСКОГ ЈЕЗИКА на окружном, 3. место из СРПСКОГ ЈЕЗИКА на општинском, 2. место из БИОЛОГИЈЕ на окружном и општинском. У IV разреду 3. место из МАТЕМАТИКЕ на општинском и на такмичењу  МИСЛИША такође 3. место.

ПОНОС  НАШЕ  ШКОЛЕ!!!