Донација

Удружење жена „Љиљан“, у Шапцу сваке године некој од школа поклања школски прибор. Ове године поклоне је добила наша школа. Четири девојчице и четири дечака добили су ранчеве са комплетним прибором. Директор школе, Зоран Старчевић том приликом је рекао: „Захваљујем се удружењу “Љиљан” што је препознало потребе деце и попут других школа донирало и нама школски прибор. У нашој школи је свака донација добродошла. Посебно нам је драго када и неки међународни актери пруже помоћ школи. Пре неколико година Јапанска амбасада донирала је столарију и инвентар за учионице. Често и родитељи помажу при куповини наставних средстава, и тај вид сарадње је изузетно значајан. Одличну сарадњу имамо са Месном заједницом “Камичак” са којима смо у преговорима око опремања продуженог боравка“.

ljiljan