Једна од Вуковаца школске 1984/85.г. била је САНДРА ФАЈФРИЋ 8/1(данас Колаковић). Рођена је у Врбасу 1970.г., али се 1973.г. преселила из Црвенке у Шабац. Учитељица ЉУБИЦА СТАНКОВИЋ, разредни старешина ЛЕПА ЛУКИЋ – наставница математике. Прва три разреда медицинске школе, смер Санитарни техничар завршила у Шапцу, а четврти у Београду са одличним успехом. Основне академске студије завршава на Економском факултету у Подгорици, смер Бизнис-менаџмент и на Факултету за спорт и физичко васпитање у Никшићу, смер Тренер рукомета. Специјалистичке студије Спорт и фитнес на истоименом факултету, као и постдипломске студије област Физичко васпитање деце. Остала јој је одбрана магистарског рада на факултету у Никшићу. Рукометом је почела да се бави 1979.г. тренирајући у женском РК “Медицинар” код тренера ЂОКЕ ПЕТРОВИЋА, који је био и наставник физичког у нашој школи. Како Сандра каже:“ЂОКА ПЕТРОВИЋ ме је научио свему што је било неопходно за тај узраст, а посебно дисциплини и одговорности“. У РК “Медицинар” је била од 1979-1988.г. У том периоду Медицинар је био ПРВАК у свим пионирским и кадетским првенствима. У Мостару, 1986.г., јуниорски ПРВАЦИ у СФРЈ, 1988.г. у Новом Саду 2. место. Из Медицинара прелази у РК “Вождовац” из Београда у којем остаје 4 године. У сезони 1990/91.г. играла финале СФРЈ. Са РК “Будућност” из Подгорице, у периоду од 1994 – 2005.г., освојила је: 10 државних првенстава и 9 државних купова Југославије, Србије и Црне Горе, 5 полуфинала Лиге шампиона. Са РК “Крим” из Љубљане освајач Лиге шампиона, Словеначког првенства и Купа Словеније. Са репрезентацијом Савезне Републике Југославије освојила БРОНЗАНУ медаљу на Светском првенству у Италији 2001.г. Тренерским послом почиње да се бави од 2005.г. На сениорском Европском првенству у Шведској 2006.г. била је на челу репрезентације Србије и Црне Горе. Од 2007 – 2013.г. тренира млађу категорију женског РК “Будућност” из Подгорице. Од 2017.г. у РК “Медицинар” је координатор малађих категорија, а у сезони 2018/19.г. шеф стручног штаба.
ПОНОС НАШЕ ШКОЛЕ!!!