Буди носилац промена

Центар за развој културе дечјих права (Ц31) и Амбасада Шведске у Београду у партнерству са Раул Валенберг Академијом из Стокхолма и уз подршку Шведског Института спроводе Пројекат Раул Валенберг – Буди носилац промене. Пројекат се реализује у партнерству са седам школа из седам градова Србије, а једна од партнерских школа је и ОШ „Ната Јеличић“  из Шапца. Пројекат подразумева реализацију радионица са темама : позитивни узори младих, вредности и дела који их чине узорима и оснаживање младих да у себи препознају и граде особине које их могу учинити узорима, док истовремено негују идентитет , интегритет и осећање личне испуњености. У нашој школи је 28. октобра са почетком у 12 часова реализована прва радионица коју је водила Александра Стаменковић, координаторка пројекта. Радионици је присуствовао школски тим сачињен од ученика и наставника наше школе. Партнерска институција у овом пројекту је Народни музеј у Шапцу, где ће од 5. новембра бити постављена изложба о Раулу Валенбергу „За мене није постојао другачији избор“.

20191030_225814