Натин ВУКОВАЦ

Једна од ВУКОВАЦА школске 1977/78. године била је СНЕЖАНА ОСЕЋАНСКИ 8/1, данас Мирковић. Рођена је 1964. године у Шапцу. Учитељице су јој је биле ГРОЗДАНА ГАЈИЋ ДОДА и у четвртом разреду МИЛА АНДРИЋ, а разредни старешина БЛАГОЈЕ СТЕКИЋ – наставник математике. У осмом разреду је добила награду из књижевности на Вуковом ђачком сабору у Тршићу. Прве две године усмереног образовања завршила је у медицинској школи, а трећу и четврту годину у Шабачкој гимназији где је такође била ВУКОВАЦ. Правни факултет завршила је у Београду. Радила је као секретар Више пољопривредне школе у Шапцу. Од 1992. године ради у ЈП “Пошта Србије“ на правним пословима, а дуги низ година и као руководилац. Живи у Шапцу и тренутно је ангажована на пословима главног сарадника за правне послове у ЈП “Пошта Србије“.

ПОНОС НАШЕ ШКОЛЕ!!!