Натин ВУКОВАЦ

Један од ВУКОВАЦА школске 2011/12. године био је МИЛОШ  ЖАКУЛА 8/2, рођен у Шапцу 1997.г. Учитељица му је била ЈАСМИНА ТАНАСИЋ, а разредне старешине МИЛЕНА ГЛИШИЋ – наставница српског језика и СЛАВИЦА ЛУКИЋ – професорка српског језика. Паралелно са основном школом похађао је и Музичку школу „Михаило Вукдраговић “. Учествовао је на многобројним међународним такмичењима младих пијаниста где је освајао прве награде. Након основне школе сели се за Нови Сад и завршава Гимназију „Исидора Секулић “ као ВУКОВАЦ и један од најбољих ђака у генерацији. У Београду је завршио Факултет организационих наука, смер менаџмент. Тренутно похађа мастер студије на истом факултету. Живи у Београду и ради у маркетинг одељењу за најпознатије српске брендове ГОРКИ ЛИСТ и ВОДАВОДА.

ПОНОС НАШЕ ШКОЛЕ!!!

zakula