Упис ученика у први разред

Поштовани родитељи будућих првака,

упис и тестирање  деце  у  први разред  ОШ „Ната Јеличић”, Шабац  почиње  3. aприла  и  траје  до 31. маја 2023. године.  Апликација  за  еЗаказивање  термина  за  упис  и  тестирање  детета у ОШ  за  родитеље биће доступна од 20. марта 2023. године на следећем линку:  https://euprava.gov.rs

Уколико  родитељ не  жели  да путем  еУправе закаже  термин  уписа  и  тестирања, може почев од 20. марта 2023. извршити пријаву детета за тестирање и упис у први разред путем:

• или телефоном на бројеве 015/343-716 – директор школе

• и 015/343-717 – педагог и психолог школе, па  ће  школа  у  име  родитеља  заказати  термин  кроз  апликацију  на  еУправи  и  о  томе, благовремено, обавестити  родитеља.

Родитељи  приликом уписа  детета  у  школу  не  подносе  ниједан  документ  у  папирном облику, сва потребна  документа  повлаче  се службеним  електронским  путем (изузетак је уколико је дете урадило лекарски преглед у приватној клиници, у том случајну је потребно донети извештај о обављеном лекарском прегледу).

Да  би  школа  у  име  родитеља  заказала  термин  уписа  и  тестирања,  неопходно  је   попунити податке  у  упитнику  или  исте  јавити  телефоном.

Уверавамо Вас да ће ваши  одговори  и  сви  подаци  из  упитника, као и добијени  телефоном  бити доступни само Управи  школе  и  стручним сарадницима,  те нема опасности од злоупотребе података.

ХВАЛА ВАМ НА ПОВЕРЕЊУ.